Techniczne SEO – poradnik

tanie pozycjonowanie

W niniejszym artykule zastanowimy się nad tym, na czym polega pozycjonowanie stron internetowych w ujęciu technicznego aspektu budowy witryny. Okazuje się bowiem, że wyszukiwarki internetowe takie jak Google zwracają ogromną uwagę nie tylko na to, jak działa strona, czy ma dobre teksty oraz rzecz jasna na to ile dobrych linków posiada – ale także na budowę stron internetowych. Budowa, co to oznacza? Oznacza to oczywiście dobrą strukturę kodu. Pokazanie treści, odpowiednie nagłówki, zastosowanie czytelnych stylów, a przede wszystkim brak ukrywania jakichkolwiek elementów na stronie tylko po to żeby umieścić tam tekst z użytymi frazami kluczowymi. Nie ma drogi na skróty!

Marketing internetowy – jakie są korzyści?

W tekście tym postaramy się odpowiedzieć na pytanie – dlaczego warto zainwestować w marketing internetowy? Co sprawia, że taka inwestycja może być opłacalna i z jakich powodów tak wiele osób w marketing internetowy inwestuje. Plusy inwestycji w marketing internetowy to przede wszystkim możliwość dotarcia do nowych czytelników, co ułatwia sprecyzowanie grupy docelowej. W dzisiejszych czasach można po prostu wybrać to do kogo ma trafić reklama i zdobyć klientów wyłącznie zainteresowanych naszymi usługami. To świetna informacja zarówno dla małych, jak i dla większych przedsiębiorstw. Warto zdawać sobie z tego sprawę!

Marketing internetowy związany z promowaniem uniwersyteckiej strony internetowej

Uniwersyteckie strony internetowe stały się podstawowym kanałem informacyjnym zarówno dla studentów, jak i dla nauczycieli akademickich. Jednocześnie wygląd konkretnej strony internetowej bardzo często decyduje o tym, czy potencjalny student zdecyduje się na złożenie swoich dokumentów w czasie postępowania rekrutacyjnego na taki, a nie inny uniwersytet. Dlatego promocja strony internetowej należącej do uniwersytetu skierowana jest głównie wobec przyszłych studentów. Może ona oznaczać możliwość darmowej rejestracji poprzez Internet oraz obniżenia różnych kosztów rekrutacyjnych dzięki temu, że korzysta się z uniwersyteckiej strony internetowej. Reklamowanie uniwersyteckich stron internetowych polega także na ich pozycjonowaniu.

Dodane: 07-05-2019 17:27

Widok do druku: